Koncert „Orgulje i blok flauta“

U subotu, 28. srpnja u crkvi Bezgrješnog Srca Marijina Stjepan Molnar je održao koncert pod nazivom „Orgulje i blokflauta“. Izvedena su djela  J.S Bacha, A. Vivaldia, P. Ebena,  M. Shinohare i G Muffrata. Stjepan je nastupio zajedno saZuzanom Gulovom, studenticom blokflaute u Grazu na Glazbenoj akademiji i izuzetnom glazbenicom. Svojim programom obogaćenim i scenskim detaljema i izvrsnom izvedbom obaju mladih nadahnutih glazbenika, oduševili su nemali broj prisutnih obožavatelja ovakve vrste glazbe. U skladnom suzvučju orgulja i blokflaute dala se naslutiti gromna mogućnost zajedničkog muziciranja u budućnosti dvoje tako talentiranih i vrijednih mladih ljudi. Srdačnim i dugotrajnim pljeskom publika je nagradila njihov entuzijazam i pregalaštvo inzistirajući na dodatku u još jednoj zajedničkoj skladbikoju su izveli na zadovoljstvo prisutnih.

Stjepan Molnar je student pete godine orgulja u Grazu i od ove godine crkvene glazbe, a svoje prve glazbene korake započao je u našoj  župi. Opširnije  na linku:

 

Zdešić Josip

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!