Susret Hrvatske katoličke mladeži u Bjelovaru

Pred nama je još jedan Susret hrvatske katoličke mladeži koji će se održati 17. rujna ove godine u Bjelovaru, sjedištu Bjelovarsko-križevačke biskupije pod geslom “Gore srca”.

Susret je zamišljen kao jednodnevno okupljanje koje će započeti prigodnim programom i ručkom u župama Bjelovarsko-križevačke biskupije, odakle će se mladi uputiti prema Bjelovaru gdje će biti organizirana procesija kroz grad prema stadionu na kojem će biti središnje euharistijsko slavlje.

Prijave za susret su u tijeku. Mladi se za susret prijavljuju u svojim župama, bilo župnicima, župnim vikarima ili za to određenim župnim animatorima.

Na susret se mogu prijaviti mladi od navršene petnaeste pa do tridesete godine života. Također, mogu se prijaviti i mladi s invaliditetom, uz uvjet da sami organiziraju svoju pratnju (asistenta).

Kotizacija za sudjelovanje na susretu iznosi 40 kuna po osobi što ne uključuje trošak prijevoza kojeg organizira župa ili dekanat.

Informacije i prijave u Markuševcu:

Korina Žagar: 099 733 5165; mail: korina.zagar@gmail.com

Detaljne informacije: https://www.shkm.hr/