Slike iz prošlosti

U želji da što više i bolje istražimo prošlost Markuševca i župe sv. Šimuna i Jude tadeja u Markuševcu počinjemo objavljivati stare fotografije. Na nekima od njih prikazani ljudi i događaji su poznati dok o drugima ne znamo ništa. Zato molimo sve koji prepoznaju bilo događaj ili osobu prikazanu na pojedinoj fotografiji da nam svojim sjećanjem pomognu razumijevati našu prošlost.  Možete pisati na email adresu zupa.markusevec@zg-nadbiskupija.hr 

 

Ukoliko i Vi u svojim albumima imate fotografije vezane uz događaje iz povijesti župe, možete nas kontaktirati na email adresu: zupa.markusevec@zg-nadbiskupija.hr Ukoliko je potrebno slike ćemo skenirati. Bilo bi poželjno da navedete kada je fotografija  nastala, o kojem se događaju radi i tko je na fotografiji.  Ne zaboravite napisati ime i prezime vlasnika fotografije.

 
 
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!