Prva Pričest 2016.

Na četvrtu Uskrsnu nedjelju, nedjelju Dobrog Pastira,  17. 4. 2016. pedeset i četvero prvopričesnika pristupilo je stolu Gospodnjem. U prigodnoj homiliji župnik Josip Đurbek naglasio je kako nam Dobri Pastir uvijek treba biti vođa na našim putovima, čuvar protiv raznih vukova današnjice te hranitelj naših života hranom koja daje život vječni. Na koncu mise prvopričesnici su otpjevali pjesme zahvalnice Bogu i svojim roditeljima, a župnik je zahvalio svima koji su pomogli ostvariti ovo prvopričesničko, prisjetio se iznenada preminule vjeroučiteljice Ljubice Krobot koja je zdušno i sa velikom ljubavlju pripremala ovu generaciju prvopričesnika, ali i mnoge prije. Nakon mise uslijedilo je prigodno druženje. Misno slavlje svojom pjesmom uveličao je župni zbor.

J.Z

6 stavke