Uskršnja akcija župnog caritasa

Naši vrijedni župljani  prikupili su za naš župski caritas namirnice:

74 kg   brašna
60 kg   šećera
48   l    ulja
18  kg  riže
62 paketa  tjestenine
Zatim  10 paketa kave , soli, octa  mlijeka, pekmeza, rajčice u konzervi, 20 pašteta, i 19  ostalih konzervi.

caritas

Bilo je i namirnica za  peći kolače : orasi, rogači,  puding, čokolade za kuhanje, praška za pecivo, kokos brašna,kakao, i sličnih potrepština.
Zatim slatkih stvari : kao što su čokolade, 14 kutija keksih, bomboni, sokovi, smokići, slani štapići, te 16 poklon vrećica sa zečekima i pisanicama, naravno čokoladnih.

Bilo je tu i kuhinjskih krpa, praška za rublje i higijenskih potrepšita: sapuni, kaladonti, kreme i sl.

Naši vrlo vrijedni članovi župskog caritasa to su sortirali i  složili  pakete za obitelji i samce. Uglavnom složili smo 56 paketa , a u njih 22 stavili smo i vakumirane uskrsne šunkice. Dio paketa dostavili smo  u kuće , u udaljenija mjesta i starijim mještanima.

Ja sam osobno jako ponosna na velikodušnost naših župljana, a i na požrtvovnost članova našeg župskog caritasa.Nekoliko njih došlo je raditi ravno sa svog redovitog posla.

Đurđa Remenar